Категорії

Кошти на житло лікарям та на ІФА-аналізатор

На тридцять п'ятій сесії районної ради, яка відбулась 08 вересня 2020 року, зважаючи на актуальність вирішення багатьох важливих для району питань, районними обранцями було переглянуто зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Переймаючись питаннями своєчасності виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ, за рахунок вільного залишку загального фонду районного бюджету, було направлено 60,0 тис. гривень на виплату заробітної плати технічним працівникам шкіл. Враховуючи складну ситуацію, яка на сьогодні склалася в районі, та в державі в цілому з епідеміологічною ситуацією у зв’язку з поширенням CОVID – 19 депутати, між іншого , виділили кошти на придбання для КНП «Середино-Будська центральна районна лікарня» ІФА-аналізатору у сумі 240,0 тис. гривень, 300,0 тис. гривень районні обранці виділили для придбання житла для медичних працівників. Проголосували за надання 300,0 тис. гривень Середино-Будській міській раді для будівництва центральної водопровідної мережі в с. Зарічне, с-ще Прогрес та Сорокине.

Крім цього депутати районної ради розглянули низку питань стосовно життєдіяльності мешканців району, загалом двадцять чотири питання, по яких було винесено позитивні рішення.