Категорії

Середино-Будці відсвяткували 74-ту річницю Дня Перемоги у Другій світовій війні

Голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко взяв участь у святкових заходах, присвячених 74 –й річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Святкування цієї події  у Середино - Будському  районі розпочалося 8 травня молебнем за загиблими воїнами на міському Меморіальному  комплексі, яку провели благочинний церков Середино-Будського району, архімандрит Нікон та священослужителі отець Василій та отець Іван.  У помінальній панахиді взяли участь керівники та працівники підприємств, установ та організацій району.

Керівництво району та представники громадськості поклали квіти та поставили запалені свічки  біля вічного вогню у підніжжя меморіального комплексу.

Святкові заходи, приурочені Перемозі у Другій світовій війні відбулися 9 травня. Колективи підприємств та організацій,  Середино-Будці пройшли вулицями міста до меморіального комплексу загиблим воїнам, де відбувся мітинг-реквієм за участі керівників району.

З привітальними словами до ветеранів звернулися голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, секретар Середино-Будської міської ради Олег Загорський, голова районної ветеранської організації Станіслав Гончаров, голова районної спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаров,  начальник відділу прикордонної служби «Середина-Буда» підполковник Микола Кованюк, від молоді ветеранів привітала учениця Середино-Будської ЗОШ №1  Анастасія Мацакова.

Вітаючи ветеранів зі святом, очильник депутатського корпусу висловив слова подяки ветеранам Другої світової та наголосив, що понад 15 тисяч Середино-Будців  захищали Батьківщину на різних фронтах війни, 9 тисяч наших земляків були відзначені орденами та медалями, 6 з них отримали  найвищу нагороду – звання Героя Радянського Союзу. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Микола Олексійович побажав ветеранам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Після мітингу ветерани відвідали  «солдатську кашу» та були запрошені на  святковий концерт.