Категорії

Апаратна нарада при голові районної ради

13 січня 2020 року при голові районної ради Миколі Харитоненку, відбулась розширена апаратна нарада, на яку було запрошено головного лікаря КНП «Середино-Будська центральна районна лікарня»  Вікторію Муляр.

Вікторія Вячеславівна розповіла  про хід  реформування вторинної ланки медичної галузі в районі, ознайомила з проектом  змін, які планується  застосувати у роботі закладу, про впровадження нової системи фінансування  та про проблемні питання, які вже вирішуються на даний час, а це – комп’ютеризація закладу - обладнання комп'ютером кожного  робочого місця і підрозділу та  проблеми, над якими керівництву закладу ще необхідно працювати.

На нараді підіймалось питання щодо функціонування бактеріологічної лабораторії на базі КНП. Головний лікар повідомила про  вимоги, які необхідні для функціонування лабораторії і яким чином їх можливо вирішити.

Наприкінці наради, очільник депутатського корпусу районної ради подякував Вікторії Вячеславівні за змістовну інформацію та запропонував в процесі подальшого реформування медичної галузі в районі, більш активно співпрацювати з органами місцевого самоврядування.