Категорії

Центр надання адміністративних послуг Зноб-Новгородської селищної ради відсвяткував новосілля

20 листопада 2019 року голова  районної ради Микола Харитоненко,  голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна взяли участь в урочистому відкритті в Зноб-Новгородській селищній раді модернізованого  Центру надання адміністративних послуг.

          Відділ було створено  Зноб-Новгородською селищною радою 1 березня 2019 року, а урочисте відкриття відремонтованого приміщення з просторою  залою та зручними місцями для працівників відділу ЦНАПу відбулось 20 листопада.

Модернізація приміщення, закупка меблів та оргтехніки  відбувалась в рамкам проекту “U-LEAD з Європою” – міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та  Швецією.  

В приміщенні ЦНАПу передбачене місце для роботи на виїзних прийомах працівників Середино-Будського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ правління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, а в подальшому планується створити  місця і для спеціалістів  управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації та Середино-Будської районної філії Сумського обласного центру зайнятості населення.  

          Вітаючи мешканців Зноб-Новгородської селищної ради з відкриттям ЦНАПу, голова депутатського корпусу районної ради Микола Харитоненко  наголосив, що з впровадженням реформи децентралізації, об'єднані територіальні громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Тож, для більш якісного виконання своїх повноважень на їх територіях створюються центри з надання адміністративних послуг для фізичних та юридичних осіб. А для селища - це не тільки забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг, а ще і можливість створення додаткових робочих місць, що також має велике значення для розвитку територіальної громади.