Категорії

Вітали людей поважного віку

На честь відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, який  у всьому світові  відзначається 1 жовтня, в районному Будинку культури було проведено святковий урочистий захід з цієї події.

До участі у заході були запрошені голова районної ради Микола Харитоненко та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова.

Вітаючи  представників старшого покоління зі святом, Микола Олексійович наголосив, що найціннішим  багатством людей поважного віку є практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння. Ви є носіями кращих культурних та трудових традицій українського народу. На нелегких життєвих дорогах ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла завжди зігріває ваші серця!

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності районного Будинку культури.