Категорії

В районі відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Співголова  районної комісії з питань техногенно-екололгічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Харитоненко взяв участь   позачерговому засіданні, яке відбулось 27 липня 2020 року.

          Учасники обговорили протиепідемічний стан, а також поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV серед населення Середино-Будського району.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорень, комісією було введено додаткові обмежувальні заходи на території району та  прийняті наступні рішення:

Середино-Будському відділенню поліції Шосткинського відділу поліції  Головного управління Національної поліції України в Сумській області  провести роботу щодо недопущення здійснення нелегальних перевезень пасажирів на території району. У випадку виявлення порушень забезпечити реагування відповідно до законодавства України;

КНП «Середино-Будська центральна районна лікарня» тимчасово призупинити проведення профілактичних  медичних оглядів;

Головам міської, селищної, сільських рад, органам державної влади, керівникам установ, організацій, підприємств обмежити приймання та обслуговування громадян а також скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків);

З 26.07.2020 тимчасово призупинити рух приміського та міжміського громадського транспорту через населені пункти Середино-Будського району, а саме: за маршрутом «м.Середина-Буда-с.Журавка», «м.Середина-Буда - с.Нововасилівка», «м.Середина-Буда – с.Пигарівка», «м.Середина-Буда–с.Рожковичі», «м.Шостка – с.Очкине», «м.Шостка –  с. Нововасилівка», «м. Середина-Буда- м.Шостка через с.Уралове», «м.Середина-Буда- м.Шостка через с.м.т.Ямпіль», а також обмежити рух міжміського громадського транспорту за маршрутом «м. Суми – с.м.т Зноб-Новгородське» з кінцевою зупинкою у м.Середина-Буда.

З 27.07.2020 дозволити рух міжміського громадського транспорту «м.Середина-Буда- м.Шостка через с.м.т.Ямпіль».

 

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

В ході засідання, Микола Олексійович запропонував головам місцевих  рад, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при виникненні необхідності забезпечити доставку населенню продуктів харчування та речей першої необхідності.