Категорії

Розширена апаратна нарада

У сучасних умовах розвитку національної економіки ринок праці посідає центральне місце серед інших ринків країни, а проблеми запобігання безробіттю набувають особливої уваги. Своєю чергою, згідно з Законом України «Про зайнятість населення», безробітними вважаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до роботи.

          Так, 27 липня 2020 року при голові районної ради Миколі Харитоненку відбулась розширена апаратна нарада, на яку було запрошено в.о. директора Середино-Будської філії Сумського обласного центру зайнятості Віктора Дубініна з інформацією про стан безробіття та вакантних посад  в Середино-Будському районі. Це питання буде мати ще більшу актуальність після остаточного виконання Постанови Кабінету Міністрів № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів».

            В ході наради, Микола Олексійович звернув увагу  Віктора Миколайовича на необхідність вжиття всіх можливих заходів щодо зменшення безробіття. В той же час,  очильник депутатського корпусу запевнив, що районна рада готова до співпраці у вирішенні вищезазначених проблем.