Категорії

Голова районної ради привітав правоохоронців району з професійним святом - Днем Національної поліції України

4 липня своє професійне свято відмічають правоохоронці нашої країни. Так, 3 липня, напередодні свята, голова районної ради Микола Харитоненко, заступник голови районної ради Сергій Певнєв, головний спеціаліст  виконавчого апарату районної ради Любов Федоряко привітали правоохоронців району з Днем Національної поліції України.

Микола Олексійович  від себе особисто, від депутатського корпусу району, органів місцевого самоврядування  привітав поліціянтів зі святом та вручив подяки районної ради за сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з  нагоди професійного свята: Тітенку Сергію Павловичу - начальнику  Середино-Будського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, Шупіку Андрію Олеговичу - заступнику начальника Середино-Будського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, Тимащуку Сергію Васильовичу - старшому інспектору-криміналісту слідчого відділення поліції Середино-Будського відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, Симутіну Дмитру Миколайовичу-  слідчому слідчого відділення Середино-Будського відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, Кондору Василю Васильовичу - поліцейському з обліку та збереження речових доказів і озброєння Середино-Будського поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області

У своїй вітальній промові очільник депутатського корпусу зауважив, що обравши таку професію, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити народові України.

Ваша служба – це щоденна важка відповідальна праця, постійна готовність відновити правопорядок,  мир і спокій в місті, в районі, у державі.  

Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві.

Дуже радує і зважений підхід до гендерної політики в нашому відділі поліції - де жінки працюють на рівні з чоловіками і ні в чому їм не поступаються.

Словами подяки та шани привітав Микола Олексійович і ветеранів правоохоронних органів району, це люди,які  віддали  службі  кращі роки свого життя, які і сьогодні готові надати допомогу і передати свій багатий життєвий і професійний досвід молодому поколінню. Подякував їм за професіоналізм та вірність справі, побажав міцного здоров’я, добробуту та сімейного благополуччя.

Молодому поколінню поліціянтів очільник депутатського корпусу побажав віри у своє покликання, натхнення у праці, благополуччя, миру та злагоди. Завдяки Вашій праці жителі району можуть спати спокійно.