Категорії

З професійним святом Вас, шановні вчителі!

4 жовтня 2019 року, напередодні свята - Дня працівника освіти, яке щорічно святкують у першу неділю жовтня, в приміщенні районного  Будинку культури відбулись урочисті заходи з цієї події.

На урочистості були запрошені  педагоги і фахівці навчальних закладів району, ветерани педагогічної праці.

Освітян Середино - Будщини  з професійним святом привітали:   голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Михайло Снітко.

Вітаючи педагогів та ветеранів  зі святом Микола Олексійович наголосив, що  освітянська доля  важка і тому  заслуговує щирого визнання і подяки. Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Тож бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії та творчого довголіття. Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта, терпіння та чуйність повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя.

За сумлінну творчу працю, вагомі досягнення у справі навчання і вихованні підростаючого покоління педагогам, вихователям та ветеранам освітньої галузі району  були вручені подяки від депутата Верховної Ради України Андрія Деркача та керівництва Середино-Будського району.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений колективом відділу культури Середино-Будської районної державної адміністрації.