Категорії

Позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Співголова  районної комісії з питань техногенно-екололгічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Харитоненко взяв участь у позачерговому засіданні, яке відбулось 14 вересня  2020 року.

          Учасники обговорили протиепідемічний стан, а також поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV серед населення Середино-Будського району.

За підсумками проведеного засідання  визначено, що Середино-Будський район віднесено до «жовтої» зони по поширенню захворюваності населення на COVID-19.

Станом на 11.09.2020 у Середино-Будському районі підтверджено 30 випадків COVID-19, у тому числі 10 осіб по м.Середина-Буда, 19 осіб по смт.Зноб-Новгородське та 1 особа – с.Чернацьке.
Станом на 11.09.2020 на самоізоляції перебувають 19 осіб, з них 18 по м.Середина-Буда.

Під час засідання, Микола Олексійович  запропонував голові районної державної адміністрації, в першу чергу, організувати проведення роз’яснювальних нарад з підприємцями району щодо виконання вимог, розроблених Кабінетом Міністрів України для  боротьби з коронавірусною інфекцією бо, як відомо, на сьогоднішній день, найбільш небезпечними місцями для ураження інфекцією є торгівельні  заклади. Також посилити роз’яснювальну роботу серед населення через сторінки районної газети «Знамя труда».

«Запровадження штрафних санкцій, - акцентував увагу Микола Олексійович - це вже крайня міра впливу, яка  призведе тільки до загострення ситуації в районі та створить соціальну напругу серед населення.В свою чергу, районна рада, ще раз  звернеться до  депутатів районної ради, голів місцевих  рад  з приводу проведення ними роз’яснювальної роботи  серед населення своїх округів, міської, селищної та сільських рад щодо важливості суворого виконання протиепідеміологічних заходів та карантинного режиму -  бо це запорука нашої спільної безпеки".