Категорії

1. Про районну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Середино-Будського району на період до 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.11.2016 «Про програму розвитку малого та середнього підприємництва в Середино-Будському районі на 2017-2018 роки».

3. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку  Середино-Будського  району на 2017 рік.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет Середино-Будського району на 2017рік».

Пояснювальна 

5. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Середино-Будської ЦРЛ

6. Про надання дозволу на передачу транспортного засобу з балансу Середино-Будської ЦРЛ.

7. Про надання дозволу на передачу об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

8. Про реорганізацію Уралівського навчально виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Середино-Будської районної ради Сумської області.

9. Про присвоєння чергового  рангу голові Середино-Будської районної  ради.

10. Про присвоєння чергового рангу заступникові голови Середино-Будської районної  ради.

11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ  01.01.),  розташованих за межами населених пунктів на території Зноб-Новгородської селищної та Пигарівської сільської рад  Середино-Будського району Сумської області.