Категорії

Про внесення змін до районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2021 роки.

Про районну програму забезпечення містобудівною документацією території Середино-Будського району на 2019-2021 роки.

Про програму розвитку туризму в Середино-Будському районі на період 2019-2021 років.

Про  внесення змін до районної програми охорони навколишнього природного середовища в Середино-Будському районі на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Середино-Будського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

Пояснювальна до звіту 

Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2018 року «Про районний бюджет Середино-Будського району на 2019 рік».

Пояснювальна до змін 

Про встановлення розміру плати за навчання в комунальному закладі «Середино-Будська дитяча школа мистецтв» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про надання дозволу на списання книги «Середино-Будський район. Долі людей та поселень краю»

Про затвердження призначення головного лікаря

Про затвердження передавального акту Середино-Будської центральної районної лікарні до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про надання дозволу на передачу окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Середино-Будського району до комунальної власності Рожковицької сільської ради.