Категорії

Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Про затвердження Плану діяльності Середино-Будської  районної  ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Середино-Будської районної ради.

 Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Середино-Будського району музичних інструментів.

 Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік.

Про план роботи районної ради на 2020 рік.

 Про звернення депутатів Середино-Будської районної ради Сумської області до Президента України Володимира Зеленського,  голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр - міністра України Олексія Гончарука,  депутата Верховної Ради України Андрія Деркача щодо відтермінування впровадження медичної реформи в Середино-Будському районі.

ІІ пленарне засідання 20.12.2019

Про внесення змін до районної програми щодо забезпечення обробки інформації з нарахування та виплати житлових субсидій на  2019-2021 роки.

Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку  Середино-Будського району на 2019 рік  та наступні 2020-2021 програмні роки.

Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2018 року «Про районний бюджет Середино-Будського району на 2019 рік».

Пояснювальна до змін 

 Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради.

Про районний бюджет Середино-Будського району на 2020 рік.

Пояснювальна до бюджету на 2020 рік

 Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста  Середино-Будського району приміщення та обладнання.

 Про погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Рожковицької сільської ради Середино-Будського району Сумської області