Категорії

Про звіт голови Середино-Будської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Середино-Будського району на 2019 рік та наступні  2020-2021 роки, районного бюджету та делегованих Середино-Будською районною радою  повноважень за підсумками 2019 року.

Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

Про внесення змін до програми розвитку малого та середнього підприємництва в Середино-Будському районі на 2017-2020 роки.

Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Про районну програму «Безпечне та якісне харчування в комунальних закладах освіти Середино-Будського району на 2020 рік».

Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за 12 місяців 2019 року.

Пояснювальна до звіту 

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 року «Про районний бюджет Середино-Будського району на 2020 рік».

Пояснювальна до змін 

Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Середино-Будської районної ради «Середино-Будська амбулаторія загальної практики сімейної медицини».

Пояснювальна до плану 

Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Середино-Будського району музичних інструментів.

Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Середино-Будського району автомобіля ВАЗ – 21043.

Про надання дозволу на передачу об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району в суборенду.

Про надання дозволу на списання книги «Середино-Будський район. Долі людей та поселень краю».