Категорії

Про хід виконання програми зайнятості населення Середино-Будського району на 2018-2020 роки за I квартал 2020 року.

Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Про районну програму розвитку вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в Середино-Будському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області на 2020-2022 роки.

Про внесення змін до комплексної районної програми «Правопорядок» на 2016-2020 роки.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за І квартал 2020 року.

Пояснювальна до звіту 

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 року «Про районний бюджет Середино-Будського району на 2020 рік».

Пояснювальна до змін 

Про затвердження  Статуту комунального некомерційного підприємства «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про затвердження положення про порядок складання, затвердження фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області, звітування та контролю за їх виконанням.

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області на 2020 рік.

Финансовий план 

Про затвердження положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про затвердження Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти.

Про наповнюваність початкових класів в закладах загальної середньої освіти району.

Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста  Середино-Будського району автомобіля ВАЗ – 21043.

Про затвердження списку присяжних Середино-Будського  районного суду Сумської області.