Категорії

Про депутатський запит Єрохової Н.В.

Про внесення змін до складу президії районної ради.

Про затвердження містобудівної документації «Схема планування території Середино-Будського району Сумської області».

Про затвердження статуту комунального закладу «Середино - Будська центральна бібліотечна система Середино-Будської районної ради Сумської області».

Про перейменування комунального закладу «Середино-Будська дитяча школа мистецтв».

Про затвердження статуту комунального закладу «Середино-Будський районний будинок культури» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про встановлення розміру плати за навчання в комунальному закладі «Середино-Будська дитяча школа мистецтв» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про затвердження у новій редакції Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти.

Про створення в Середино-Будському районі центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Про надання дозволу на списання майна.

Про надання дозволу на підвищення розміру платних послуг у комунальному некомерційному підприємстві «Середино-Будська центральна районна лікарня» Середино-Будської районної ради Сумської області.

Про оптимізацію закладів охорони здоров’я. 

Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рожковичі Середино-Будського району Сумської області.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Порохонь  Середино-Будського району Сумської області.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Нововолодимирівка   Середино-Будського району Сумської області.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Ситне  Середино-Будського району Сумської області.

Про передачу  зі спільної власності  територіальних громад сіл, селища, міста  Середино-Будського району до комунальної власності Середино-Будської міської ради майнового комплексу.

Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Середино-Будського району у комунальну власність територіальної громади м. Середина-Буда квартири.

Про порушення клопотання перед Сумської обласною радою.

Про внесення змін до районної цільової соціальної програми «Молодь Серединобудщини» на 2016-2020 роки.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за І півріччя  2020 року.

Пояснювальна дозвіту 

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 року "Про районний бюджет Середино-Будського району на 2020 рік" 

Пояснювальна до змін 

Про районну цільову програму забезпечення службовим житлом лікарів КНП "Середино-Будськацентральна районна лікарня " Середино-Будської районної ради Сумської області на 2020 рік

Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Середино-Будського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки